Můj příběh

Jmenuji se Věra Davidová a fotografii jsem vystudovala. Provází mě celý život. Samozřejmě jsem měla období, kdy jsem hledala sama sebe a nefotila vůbec, ale nyní se fotografii profesionálně věnuji a jsem za to velice vděčná. Fotografování k mému životu prostě patří a krom toho, že mě živí je to i můj velký koníček. Ve focení mám svůj svět.

Fotografuji děti, rodiny, miminka, svatby, portréty. Věnuji se reklamní, komerční, produktové a umělecké fotografii. Jsem zapsána v registru filmových fotografů.

Focení se věnuji také na svých cestách po světě, fotky jsou k vidění na www.facebook.com/veradavidovatravel a na Unsplash.

Při fotografování se nijak neomezuji, každý člověk je jiný, někomu trvá déle než se uvolní, s jiným to jde hned. A právě emoce a obraz osobnosti je to, co na fotografiích ode mě budete mít.

Recenze

“Vybrali jsme si Věrku k zachycení našich životním okamžiků a s výsledkem jsme velmi spokojeni.

Nafotit bříško, miminko nebo na zdokumentování obyčejného “rande”❤️, nic není problém. Pro jakoukoliv příležitost má super nápady a ještě se u toho všichni pobavíme.

Rádi se za Věrkou vracíme a snad v budoucnu ještě pár vzpomínek společně zdokumentujeme.”

“Pokud hledáte profesionální fotografku s energií vymýšlet něco nového, se smyslem pro humor, s profesionálním přístupem, jste na správné adrese.

Nutno podotknout, že nemáme rádi focení, ale při příležitosti naší svatby (a těhu a po narození miminka) to pro nás vždy byla s Věrkou byla zábava.

Máte-li zkušenost, že jste na fotky dlouho čekali, museli jste se připomínat, při focení jste nevěděli kam a jak se postavit? Tohle se Vám s Věrkou nestane.

Super přístup, zůstanou krásné vzpomínky. DĚKUJEME.”

“Úžasná fotografka (jak osobnostně, tak profesí), nádherné fotky, super profi přístup a skvělá atmosféra při focení. Můžeme jen a jen doporučit! 😇”