Rodinné, párové a těhu

Nabízím dva základní balíčky, sadu A obsahující 10 fotek a sadu B s 20ti snímky. Fotografie si vybíráte sami z náhledů a vybrané dostanete upravené v digitální podobě ve dvou rozlišeních (tisk a web) a také vytištěny na kvalitním fotopapíře.

A - 2 000,-Kč | B - 3 500,-Kč

Novorozeňátka

Opět vybírat můžete ze dvou sad - A obsahující 10 fotek a sada B s 20ti snímky. Mnou vybrané fotografie dostanete upravené v digitální podobě ve dvou rozlišeních (na tisk a web) a také vytištěny na kvalitním fotopapíře.
Focení probíhá u Vás doma.

A - 3 000,-Kč | B - 4 500,-Kč

Svatby

U svateb si můžete vybrat, jestli mě budete potřebovat jen na to nejdůležitější (max. 6 hodin) - sada A, nebo chcete zdokumentovat celý den (max. 12 hodin) - sada B.
Ke každé svatbě dostanete kromě flash disku s fotografiemi i online galerii.

A - 13 000,-KČ | B - 19 000,-KČ

Tématická mini focení

Jarní, letní, podzimní, zimní, vánoční a speciální tématická mini focení... Půlhodina focení ve vybraném exteriéru či ateliéru. Fotografie si vybíráte sami z náhledů. Výsledkem je 6 fotografií v digitální podobě.

EXT. 1200,- Kč | ATE. 1500,- Kč

Často kladené otázky.

Kde sídlíte?

Bydlím ve Zlínském kraji, kde mometnálně i působím. Fotím hlavně na Valašsku, ale nemám problém se vydat do vzdálenějších oblastí republiky, ani za oceán. :)
Fotila jsem lidi a rodiny i v UK a USA, v Kanadě jsem se živila jako fotografka novorozenců v největší porodnici ve Vancouveru.

Kdy dostaneme naše fotografie?

U focení rodin je to obvykle do dvou týdnů od data focení. Svatby většinou trvají déle, může to být až 6 týdnů, dle sezóny a obsazenosti termínů.

Kolik fotografií obdržíme?

U fotografování novorozeňátek, rodin a těhotných to záleží na balíčku, který si vyberete.

U mini focení je v ceně většinou 5 ks fotografií v digitální podobě.

Pokud se Vám bude líbit více fotografií, můžete si další ks přikoupit za 200,- Kč.

U svateb je to u focení půl dne minimálně 300 fotografií, v případě celodenního focení je to min. 500 fotografií.