Rodinné, párové a těhu

A - 2 200,-Kč | B - 3 800,-Kč

Nabízím dva základní balíčky, sadu A obsahující 10 fotek a sadu B s 20 snímky. Fotografie si vybíráte sami z náhledů a vybrané dostanete upravené v digitální podobě ve dvou rozlišeních (tisk a web) a také vytištěny na kvalitním fotopapíře.

Novorozeňátka

A - 3 000,-Kč | B - 4 800,-Kč

Vybírat můžete ze dvou sad - A obsahující 10 fotek a sada B s 20 snímky. Mnou vybrané fotografie dostanete upravené v digitální podobě ve dvou rozlišeních (na tisk a web) a také vyvolány. Focení probíhá u Vás doma. Ke každému focení oznámení ZDARMA!

Tématická mini focení

A - 1 200,- Kč | B - 1 700,- Kč

Jarní, letní, podzimní, zimní, vánoční a speciální tématická mini focení... Půlhodina focení ve vybraném exteriéru (A) či ateliéru (B). Fotografie si vybíráte sami z náhledů. Výsledkem je 5 fotografií v digitální podobě. Termíny vyhlašuji na Facebooku.

Svatby

A - 13 000,-Kč | B - 19 000,-Kč

Svatby fotím ve Zlínském kraji a v zahraničí. Před svatbou se potkáme na schůzce, kde do ladíme detaily, aby Váš den nebyl ničím rušen.
Nabízím dva balíčky - A - půl den a B - celý den. O detailní informace si prosím napište.

Často kladené otázky.

Kde sídlím?

Bydlím ve Zlínském kraji, kde mometnálně i působím. Fotím hlavně na Valašsku, ale nemám problém se vydat do vzdálenějších oblastí republiky, ani za oceán. :)
Fotila jsem rodiny i v UK a USA, v Kanadě jsem se živila jako fotografka novorozenců v největší porodnici ve Vancouveru.

Kdy dostaneme naše fotografie?

U focení rodin je to obvykle do dvou týdnů od data focení. Svatby většinou trvají déle, může to být až 6 týdnů, dle sezóny a obsazenosti termínů.

Kolik fotografií obdržíme?

U fotografování novorozeňátek, rodin a těhotných to záleží na balíčku, který si vyberete.
U mini focení je v ceně 5 ks fotografií v digitální podobě, ale záleží na konkrétním focení.

Pokud se Vám bude líbit více fotografií, můžete si další ks přikoupit za 200,- Kč.

U svateb je to individuální, ale vždy odevzdávám všechny povedené snímky. Minimálně 300 ks z půl dne a 500 ks z celého dne ale mít budete určitě. :)