párové a těhu

3000,-Kč

Lifestylové focení s výsledkem 15 fotografií. Fotografie si vybíráte sami z náhledů a vybrané dostanete upravené v digitální podobě a také vytištěny na kvalitním fotopapíře.

RODINA

4000,- Kč

20 zpracovaných fotografií Vaší rodiny. Chybět nebudou ani portréty dětí a všechno ostatní, co si budete přát nafotit. Fotografie získáte v tištěné i digitální podobě v plném rozlišení. Pokud si myslíte, že 20 fotek je moc, příjďte na mini focení. ;)

MIMINKA

4000,- Kč

Lifestylové focení Vašeho drobečka u Vás doma. 15 ks fotografií dostanete upravené v digitální podobě a vytištěny na kvalitním fotopapíře. Ke každému focení Vám připravím i oznámení o narození miminka.

PORTRÉT | GLAMOUR

4000,- Kč

10 ks fotografií Vaší krásy. Portrét nebo glamour se vším co k tomu patří. Dostanete dokonale upravené fotografie, kde vynikne Vaše krása, ale zároveň se na nich poznáte. :)

Tématická mini focení

A - 1 500,- Kč | B - 2000,- Kč

Jarní, letní, podzimní, zimní, vánoční a speciální tématická mini focení... Půlhodina focení ve vybraném exteriéru (A) či ateliéru (B). Fotografie si vybíráte sami z náhledů. Výsledkem je 6 fotografií v digitální podobě. Termíny vyhlašuji na Facebooku.

SvatbA

0,- Kč

Dávám od svatebního focení pauzu. Pokud byste sháněli výbornou fotografku, neváhejte kontaktovat mou kolegyni Evču na www.palkovicova.com.

produktové focení

Od 500,- Kč/KS

Focení Vašich produktů na sociální sítě, weby, letáky apod. Cena se odvíjí podle nastavení naší spolupráce.

Imageové focení

OD 5000,- Kč

Rozpumpujte svůj business skvělými fotkami. Propagujte se originálně!
Spolupracuji s agenturami, takže ani sehnat vhodný model, není problém. Neváhejte mě kontaktovat. ;)

Reportáž | dokument

4000,- Kč

Křtiny, oslavy, jiné zvláštní příležitosti fotím formou dokumentu. Získáte 50 - 100 ks fotografií z celé akce, všechny fotky obdržíte elektronicky i vyvolány.

Často kladené otázky.

Kde sídlím?

Bydlím ve Zlínském kraji, kde i působím. Fotím hlavně na Valašsku, ale nemám problém se vydat do vzdálenějších oblastí republiky, ani za oceán. :)
Fotila jsem rodiny i v UK a USA, v Kanadě jsem se živila jako fotografka novorozenců v největší porodnici ve Vancouveru.

Kdy dostaneme naše fotografie?

U párového focení, u rodin a mini focení je to obvykle do týdne od data focení. Záleží také na Vás, kdy pošlete zpět vybrané záběry. Komerční zakázky obvykle trvají déle, okolo dvou týdnů, záleží na typu zakázky.

Kolik fotografií obdržíme?

Upravila jsem balíčky tak, abyste se lépe orientovali v cenách a počtu fotografií. Pravidelným zákazníkům většinou upravím více fotografií než je avizováno v balíčcích.

Pokud se Vám bude líbit více fotografií, můžete si další ks přikoupit za 200,- Kč.

Fotografie ve formátu RAW neposkytuji.